Biz Bilan Bog'lanish

Rangli mavhum rasmni yopish

Soat: 8 a. m. uchun 4 p. m.
Qurilish Manzil: Minnetonka Hamjamiyati Ta'lim Markazi, 4584 Tok Tepalik Yo'l, Deephaven XALQARO 55331
Dastur Ofis: MCEC 202-Xona
Dastur Yordamchisi: Beth Grover 952-401-6806
Faks: 952-401-4022
MCEC Asosiy Yo'nalish: 952-401-6800
Davomati/Sog'liqni Saqlash: 952-401-5993
Tashish: 952-470-5366

Yo'nalishlari: chorrahasida dan 494 va Hwy 7, hwy olish 7 G'arb 3.7 milya; Shimoliy o'girib (o'ng) tok Hill yo'lda. MCEC taxminan chap bo'ladi 1.5 milya Shimoliy Vine Hill yo'lda. MCEC Chapdagi birinchi maktab binosi.

 

Erta Bolalik Maxsus Ed Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Etakchilik

Angie Kleinedler
ECSE Koordinatori
angela.kleinedler@minnetonkaschools.org
952-401-6808


Case rahbarlari (3 5-yoshli uchun)

Xanna Cumrud
hannah.cumrud@minnetonkaschools.org
952-401-4163

Madalyn Daven
madalyn.daven@minnetonkaschools.org
952-401-6807

Krisana Hoff
krisana.hoff@minnetonkaschools.org
952-401-4154

Jennifer Japinga
jennifer.japinga@minnetonkaschools.org
952-401-5536

Lauren Johnsen
lauren.johnsen@minnetonkaschools.org
952-401-6803

Rejalari Amalga Oshishiga Yordam Berdi LaClaire
tara.laclaire@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Maddie Schinke
madeline.schinke@minnetonkaschools.org
952-401-4162


Erta Aralashuv Ishi Rahbarlari

Rochelle Jigarrang
rochelle.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5984

Nancy Nelsen
nancy.nelsen@minnetonkaschools.org
952-401-5996

Aleesha Berndt
aleesha.berndt@minnetonkaschools.org
952-401-4151

Kari Underwood
kari.underwood@minnetonkaschools.org
952-401-4155


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Rejalari Amalga Oshishiga Yordam Berdi LaClaire
Oila Resurslarini O'rgatuvchi / Kasbiy Terapevt
tara.laclare@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Kathryn Prell
Kasbiy Terapevt
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Ann Foss
Maktab Hamshirasi
ann.foss@minnetonkaschools.org
952-401-5992

Christian Laffe-Thao
SEL Strategist
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Tong Torine
Kasbiy Terapevt
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5997