Maktab yangiliklari

2024-yilda o‘qituvchi, xodimlar va ko‘ngillilar mukofoti sovrindorlarini nishonlash e’lon qilindi

Minnetonka maktablari 2024 yilgi A’lo darajadagi mukofotlar uchun mukofot sohiblarini e’lon qildi, bu har yili tuman bo‘ylab bir necha taniqli o‘qituvchilar, xodimlar va jamoat ko‘ngillilarini taqdirlash dasturi.

Bu yilgi tadbir 16-may, payshanba, soat 18:30 dan Minnetonka o'rta maktabidagi San'at markazida bo'lib o'tadi. U hamma uchun ochiq va YouTube orqali ham jonli efirda namoyish etiladi. 

Mana, bu yilgi “Akzallik bayrami” mukofoti sovrindorlari:

MINNETONKA MUKOFOTLARI BOLA MARKAZLI O'QITIShDAGI MUMKINLIGI UCHUN

  • TINLI BORMALAR: Peyj Koennen
  • Chuqur: Reychel Norton
  • EXCELSIOR: Emi O'Nil
  • GROVELAND: Megan Xill
  • MINNEWASHTA: Emi Gutierrez-Paine
  • Manzarali balandliklar: Heidi Volkart
  • SAIL: Kristen Moreen
  • MHS: Nik Bahr
  • MHS: Kristin Goeser
  • MME: Joel Nyuman
  • MMW: Jennifer Pirs

E-LEARNERLARNI O'QITISHDAGI BOLA MARKAZLI MUKAFOT

  • TONKA ONLAYN (K-5): Vendi Bottiger
  • TONKA ONLAYN (6-12): Ben Stanerson

MINNETONKA XODIMLARINI BOLA MARKAZLI MUKAFOTLARI UCHUN

  • Pol Tvenge - Administrator
  • Bill Keenan - Binolar va maydonlar
  • Jim Dorf - avtobus haydovchisi
  • Emi LaGrange - Oziqlantirish xizmatlari
  • Harriette Chwialkowski - ish yurituvchi/ofis yordamchisi
  • Tara Kamann - maslahatchi/professional xodimlar
  • Jeki Dikkens - hamshira/professional xodimlar
  • Jon Grotz - Texnologiya/Professional xodimlar
  • Kelly Fidgeon - Paraprofessional
  • Miky Gee - Paraprofessional
  • Macall Brix - tadqiqotchilar xodimlari
  • Anna Oasheim - Minnetonka jamoat ta'lim dasturi menejeri 
  • Ketrin Prell - kasbiy terapevt

HAMKORLIKDA MUMKINLIGI UCHUN JAMOA MUKOFOTLARI

  • MMWdan Liza Rid va Laura Rosati
  • Tonka Onlinening K-5 jamoasi
    (Merri Altieri, Reid Anderson, Samanta Bauchle, Vendi Bottiger, Kortni Devis, Sheril Xini, Jo Xessburg, Tim Ketel, Melani Shvarts, Kelli Uaytsayd)

JAMOA TA'LIMI KO'NGLILARI/BIZNES HAMKORLIKLARNING MUKOFOTLARI

  • ECFE/Yilning maktabgacha ta'lim muassasasi ko'ngillisi: Brin Aterton
  • Yilning eng yaxshi yoshlar dasturlari ko'ngillisi: Syuzi Gillespi
  • Yilning kattalar dasturlari ko'ngillilari: Don va Meri Enn Drayer
  • Jamiyat taʼlimi boʻyicha yilning eng yaxshi biznes hamkori: Park Dental

SPINNAKER MUKOFOTI

  • Mett Chapman
  • Rena Dragseth
  • Emi Gredi
  • Minnetonka bosh do'koni
  • Kayl Xaytkamp
  • Molli Kerr
  • Karen Thoele va Stiv Kniss

VANTAGE GOLD HAMKORLIK

  • Heidi Teoh
  • Jill Zullo

MOMENTUM GOLD HAMKORLIK

  • Aloft Aviatsiya
  • Lyuter avtomobillar guruhi
  • Minnesota asfalt qoplamalar uyushmasi
  • Walser Automotive Group

BRAD BOARD MUKOFOTI TA'LIMDAGI MUMKINLIGI UCHUN

  • Jayna Rafferty, Ko'p tilli o'quvchilar o'qituvchisi, Excelsior Elementary

JOYS GUSTAFSON MEMORIAL MUKOFOTI

  • Anna Byork, Minnetonka o'rta maktabi Sharqiy ko'p tilli o'quvchilar o'qituvchisi

JUDY ERDAHL MEMORIAL MUKOFOTI

  • Sara Ridgvey, erta bolalik va oilaviy ta'lim o'qituvchisi, MCEC

MUKOFOTLAR 16 MAY

  • 20, 25, 30 va 35 yoshni sharaflaydigan xodimlarga xizmat ko'rsatish mukofotlari
  • 2025 yil Minnesota shtatining eng yaxshi o'qituvchisi nomzodlari
     

Mukammallikni nishonlash dasturi haqida savollaringiz bo'lsa, iltimos, jacqui.getty@minnetonkaschools.org manzili orqali Minnetonka maktablarining aloqa bo'yicha ijrochi direktori doktor JakQui Getti bilan bog'laning.

mmw

Batafsil ma'lumot



Badiiy hikoyalar