Biz Bilan Bog'lanish

Oila Helpdesk har qanday texnologiya bilan bog'liq savol bilan oilalarga yordam berish uchun mo'ljallangan va elektron pochta orqali erishish mumkin family.helpdesk@minnetonkaschools.org va 952-401-5123 da telefon orqali.

Ba'zi so'rovlar uchun farzandingiz & # 8217; S Media mutaxassis murojaat uchun eng munosib bo'lishi mumkin.


MaktabahMedia MutaxassisTelefonE-pochta
Aniq Springs Boshlang'ich

Tiffany Miley

952-401-6998Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

Deephaven Boshlang'ich

Kelli Whiteside

952-401-6874Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

Excelsior Boshlang'ich

Yulduz Carcamo

952-401-5696Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

Groveland Boshlang'ich

Colleen Kichik

952-401-5591Colleen.Small@minnetonkaschools.org

Minnewashta Boshlang'ich

Shelly Traver

952-401-5531

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

Scenic Yuksaklikka Boshlang'ich

Melinda Barry
952-401-5414Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

O'rta Maktab Sharq

Jeyn Zins
952-401-5231Jane.Zins@minnetonkaschools.org

O'rta Maktab G'arbJeyn Zins952-401-5322Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Minnetonka Yuqori Maktab

Ann Kaste

952-401-5893

Ann.Kaste@minnetonkaschools.org


Ushbu Bo'limda

Texnologiya, Resurslar

Minnetonkada elektron ta'lim uchun ishlatiladigan texnologiya vositalari bo'yicha talabalar va ota-onalar uchun ko'rsatmalarni ko'rish uchun quyidagi havolani oching.

Texnik Ko'rsatmalarni Ko'rish

Biz bilan bog'lanish

Savollar va teskari aloqa onlayn Submit va oila texnologiyasi Helpdesk orqali bir ish kuni ichida javob olish.

Oila Axborot Xizmati Filiallari