Biz Bilan Bog'lanish

Oila axborot xizmati filiallari uchun mo'ljallangan yordam oilalar bilan har qanday texnologiya bilan bog'liq savol va bo'lishi mumkin etdi orqali elektron da family.helpdesk@minnetonkaschools.org va telefon orqali o'zida 952-401-5123.

Ba'zi so'rovlar uchun aloqa uchun eng tegishli bo'lishi mumkin bolaning Media Mutaxassis.


MaktabMedia MutaxassisTelefonElektron pochta
Aniq Springs Boshlang'ich

Tiffany Miley

952-401-6998Tiffany.Miley@minnetonkaschools.org

Deephaven Boshlang'ich

Kelli Whiteside

952-401-6874Kelli.Whiteside@minnetonkaschools.org

Excelsior Boshlang'ich

Yulduz Carcamo

952-401-5696Erin.Carcamo@minnetonkaschools.org

Groveland Boshlang'ich

Colleen Kichik

952-401-5591Colleen.Small@minnetonkaschools.org

Minnewashta Boshlang'ich

Shelly Traver

952-401-5531

Shelly.Traver@minnetonkaschools.org

Scenic Yuksaklikka Boshlang'ich

Melinda Barry
952-401-5414Melinda.Barry@minnetonkaschools.org

O'rta Maktab Sharq

Jeyn Zins
952-401-5231Jane.Zins@minnetonkaschools.org

O'rta Maktab G'arbJeyn Zins952-401-5322Jane.Zins@minnetonkaschools.org
Minnetonka Yuqori Maktab

Ann Kaste

952-401-5893

Ann.Kaste@minnetonkaschools.org


Ushbu Bo'limda

Texnologiya, Resurslar

Quyidagi link texnologiya vositalari e-learning Minnetonka uchun ishlatiladi talabalar uchun ko'rsatmalar va ota-onalar ko'rish uchun ochiq.

View Texnologik Ko'rsatmalar

Biz bilan bog'lanish

Savollar va hisobot onlayn taqdim etish va Oila Texnologiya axborot xizmati filiallari orqali bir ish kuni ichida javob olasiz.

Oila Axborot Xizmati Filiallari