MMW Qo'llab-quvvatlash Xodimlari

Maktab Counselors

Paula Erbisch
7-sinf
paula.erbisch@minnetonkaschools.org
952-401-5316

Laura Rosati
6-sinf
laura.rosati@minnetonkaschools.org
952-401-5314

Neil Dejewski
8-sinf
neil.dejewski@minnetonkaschools.org
952-401-5315


Tuman Yo'nalish Qo'llab-Quvvatlash

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Yulduz Jigarrang
Ijtimoiy Ishchi / Bino 504 Koordinatori
erin.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5330

Kari Binning
ELL O'qituvchi
kari.binning@minnetonkaschools.org
952-401-5292

Rachel Snyder
Maktab Hamshirasi
rachel.snyder@minnetonkaschools.org
952-401-5313


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Meg Becker

meghan.becker@minnetonkaschools.org
952-401-5375

Olivia Boyer
olivia.boyer@minnetonkaschools.org
952-401-5334

Maryam Callahan

Bo'lim kafedrasi / case manager
mary.callahan@minnetonkaschools.org
952-401-5339

Sheila Deak
sheila.deak@minnetonkaschools.org
952-401-5336

Dovud Gondeck-Becker

david.gondeck-becker@minnetonkaschools.org
952-401-5384

Lauren Jekson
lauren.jackson@minnetonkaschools.org
952-401-5333

U, Emily Lukens
emily.lukens@minnetonkaschools.org
952-401-5380

Jennifer Pearce
jennifer.pearce@minnetonkaschools.org
952-401-6991

Heidi Mogck
heidi.mogck@minnetonkaschools.org

Kat Scotting
katherine.scotting@minnetonkaschools.org
952-401-5369

Jennifer Stepan

Nutq-Til Patologi
jennifer.stepan@minnetonkaschools.org


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Talia Lehmann
Maktab Psixologi
talia.lehmann@minnetonkaschools.org
952-401-5317

Jim Uilyams
Dope degan
james.williams@minnetonkaschools.org
952-401-5394

Yulduz Osgood
Maxsus Ta'lim Vositachisi
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Kathryn Prell
Kasbiy Terapevt
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-5398

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategist
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa