MME Qo'llab-quvvatlash Xodimlari

Maktab Counselors

Tony D Stashek
6-sinf, familiyasi a-U
lindsay.stashek@minnetonkaschools.org
952-401-5213

Tong Bruesehoff
7-sinf, familiyasi a-U
dawn.bruesehoff@minnetonkaschools.org
952-401-5212

Rejalari Amalga Oshishiga Yordam Berdi Kamann
Sinf 8, oxirgi ismlar A-R
tara.kamann@minnetonkaschools.org
952-401-5211

Matt Lichty
6 va 7-sinflar, familiyasi v-Z; 8-sinf familiyasi s-Z / bino 504 koordinatori
matthew.lichty@minnetonkaschools.org
952-401-5215


Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Barb Kalczynski
ELL O'qituvchi
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-5229

Katie Klemme
Ijtimoiy Ishchi
katie.klemme@minnetonkaschools.org
952-401-5163

Sandy O'Neil
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
sandy.oneil@minnetonkaschools.org
952-401-5200

Jessica Stinchfield
Maktab Hamshirasi
jessica.giebenhain@minnetonkaschools.org
952-401-5197


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Emi Bieber
Bo'lim kafedrasi / case manager
amy.bieber@minnetonkaschools.org
952-401-5241

Christina Bruggman

christina.bruggman@minnetonkaschools.org
952-401-5248

Maryam Burmesch
mary.burmesch@minnetonkaschools.org
952-401-5242

Kelly Diekemper
kelly.diekemper@minnetonkaschools.org
952-401-5257

Matt Gens
matthew.gens@minnetonkaschools.org
952-401-5245


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Sara Dittberner
Maktab Psixologi
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Laurie Harkness
Maxsus Ta'lim Vositachisi
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Karin Tellekson
Dope degan
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-5223

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategist
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa