MME Support Staff

Maktab Counselors

Lindsay Stashek
Grade 6, last names A-U
lindsay.stashek@minnetonkaschools.org
952-401-5213

Dawn Bruesehoff
Grade 7, last names A-U
dawn.bruesehoff@minnetonkaschools.org
952-401-5212

Tara Kamann
Grade 8, last names A-R
tara.kamann@minnetonkaschools.org
952-401-5211

Matt Lichty
Grades 6 and 7, last names V-Z; Grade 8 last names S-Z/Building 504 Coordinator
matthew.lichty@minnetonkaschools.org
952-401-5215


Tuman Itinerant Xodimlari

Tim Greeley
Ko'r/Tuyulgan Buzilgan Rahbar - Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'llanma uchun rahbar va Harakat - Tumani 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar Eshitish Qiyin
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Assistive Texnologiyalari Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismonan Buzilgan uchun rahbar


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Barb Kalczynski
ELL Teacher
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-5229

Katie Klemme
Social Worker
katie.klemme@minnetonkaschools.org
952-401-5163

Sandy O'Neil
Reading Specialist
sandy.oneil@minnetonkaschools.org
952-401-5200

Jessica Stinchfield
School Nurse
jessica.giebenhain@minnetonkaschools.org
952-401-5197


Special Education Case Managers

Amy Bieber
Department Chair/case manager
amy.bieber@minnetonkaschools.org
952-401-5241

Christina Bruggman

christina.bruggman@minnetonkaschools.org
952-401-5248

Mary Burmesch
mary.burmesch@minnetonkaschools.org
952-401-5242

Kelly Diekemper
kelly.diekemper@minnetonkaschools.org
952-401-5257

Matt Gens
matthew.gens@minnetonkaschools.org
952-401-5245


Special Education Staff

Sarah Dittberner
School Psychologist
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Laurie Harkness
Special Education Facilitator
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5164

Karin Tellekson
DAPE
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-5223

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategist
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talaba Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Uy