Scenic Yuksaklikka Xodimlari Qo'llab-Quvvatlash

Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Michele Qobil Vaqtida
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
michele.abel@minnetonkaschools.org
952-401-5447

Tatyana Fridman
ELL O'qituvchi
tatyana.fridman@minnetonkaschools.org
952-401-5449

Uning Rockers
Maktab Hamshirasi
sue.rockers@minnetonkaschools.org
952-401-5456

Govard Siegel
Maktab Maslahatchisi
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Courtney Devis
Maktab Maslahatchisi
courtney.davis@minnetonkaschools.org
952-401-5400

Liz Warden
Ijtimoiy ishchi
elizabeth.warden@minnetonkaschools.org
952-401-4123


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Jeannine Adair
jeannine.adair@minnetonkaschools.org
952-401-5452

Emi Butchert
amy.butchert@minnetonkaschools.org
952-401-5453

Krysta Hanson
krysta.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-5453

Emma Boyum
emma.boyum@minnetonkaschools.org
952-401-5441

Maryam Floto-Thompson
mary.flotothompson@minnetonkaschools.org
952-401-5411


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristina Breen
Maxsus ta'lim va EL ijrochi direktori
christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Julie Hines
Murat Muratov
Julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5446

Chrissy Kohout
Dope degan
christine.kohout@minnetonkaschools.org
952-401-5409

Mishel Makres
Kasbiy Terapevt
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-5446

Kelli Rasmussen
Dope degan
kelli.rasmussen@minnetonkaschools.org
952-401-5409

Melissa Guruch
Maktab Psixologi
melissa.rice@minnetonkaschools.org
952-401-5451

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategist
elizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa