Minnewashta Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Kari Binning
ELL O'qituvchi
kari.binning@minnetonkaschools.org
952-401-5292

Mabel Crandell
O'qish Bo'yicha Mutaxassis-Ispancha
mabel.crandell@minnetonkaschools.org
952-401-4197

Farrah Jennings
Maktab maslahatchisi 3-5 sinf
farrah.jennings@minnetonkaschools.org
952-401-4194

Carrie Justinak
O'qish Mutaxassis/RTI
carrie.justinak@minnetonkaschools.org
952-401-5482

Andrea Rauk
Matematika RtI
Andrea.Rauk@minnetonkaschools.org
952-401-5543

Diane Severin
Maktab Hamshirasi 
diane.severin@minnetonkaschools.org
952-401-5486

Emi Shatava
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
amy.shatava@minnetonkaschools.org    
952-401-5541

Kevin Wagner
Ijtimoiy Ishchi
kevin.wagner@minnetonkaschools.org
952-401-5536

Mishel Zilmer  
Matematika va O'qish RtI
michelle.zilmer@minnetonkaschools.org
952-401-5543


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Christin Berger
christin.berger@minnetonkaschools.org
952-401-4193

Caitlyn Brice
caitlyn.brice@minnetonkaschools.org
952-401-5538

Heather Garibaldi-Devis
Heather.Garibaldi-Davis@minnetonkaschools.org
952-401-5490

Carrie Justinak
carrie.justinak@minnetonkaschools.org
952-401-5544

Imon Kasper
Faith.Muhlenbeck@minnetonkaschools.org
952-401-5480

Megan Ryan
megan.ryan@minnetonkaschools.org
952-401-5502

Julie Olson
Julie.Olson@minnetonkaschools.org
952-401-4134

Drew Simanton
Drew.Simanton@minnetonkaschools.org
952-401-5537


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristin Laflin
Maxsus ta'lim bo'yicha direktorkristin.laughlin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Jill Beuch    
OT    
Jill.Beuch@minnetonkaschools.org
952-401-5499

Julie Hines    
Maxsus Ta'lim Vositachisi    
julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5491

Jamie Kondro    
Nutq Tili Patologi    
Jamie.Kondro@minnetonkaschools.org
952-401-4193

Enni Mahoney  
Nutq Tili Patologi    
Leighanne.Mahoney@minnetonkaschools.org  
952-401-5536

Mandy Bo'yicha Mattke
Maktab psixologi / maslahatchi
amanda.mattke@minnetonkaschools.org
952-401-5480

Jim Uilyams
Dope degan
james.williams@minnetonkaschools.org
952-401-5476

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa