Minnetonka O'rta Maktab Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Maktab Counselors

Brad Burnham
Oxirgi nomlari Bir-Bur
brad.burnham@minnetonkaschools.org
952-401-5816

Theresa Exenberger
Familiyasi En-Han
theresa.exenberger@minnetonkaschools.org
952-401-5824

Maryam Beth Wiig
Oxirgi ismlar Kb-Mag'rupov
marybeth.wiig@minnetonkaschools.org
952-401-5821

Amanda Wavrin
Oxirgi ismlar Kbe-Sam
amanda.wavrin@minnetonkaschools.org
952-401-5817

Dovud Bierly
Oxirgi ismlar Tan-Z
david.bierly@minnetonkaschools.org
952-401-5820

Jennifer Stout
Oxirgi nomlangan avtobus-Em
jennifer.stout@minnetonkaschools.org
952-401-5818

Kayte Haagenson

Oxirgi ismlar Hao-Ka
kathryn.haagenson@minnetonkaschools.org
952-401-5819

Christina Teylor
Oxirgi ismlar Mah-Ol
christina.taylor@minnetonkaschools.org
952-401-5813

Todd Poepard
Oxirgi ismlar San-Tam
todd.poepard@minnetonkaschools.org
952-401-5823


Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Stefani Brondani
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
stephanie.brondani@minnetonkaschools.org
952-401-5700

Melissa Feller
Ijtimoiy Ishchi
melissa.feller@minnetonkaschools.org
952-401-4043

Chelsi Iordaniya
ELL O'qituvchi
chelsea.jordan@minnetonkaschools.org
952-401-5944

Kathleen Leisman
Ijtimoiy Ishchi
kathleen.leisman@minnetonkaschools.org
952-401-5763

Rogene Meriwether
Maktab Hamshirasi
rogene.meriwether@minnetonkaschools.org
952-401-5772


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Ramona Anderson
ramona.anderson@minnetonkaschools.org
952-283-8106

Amanda Carpp
amanda.carpp@minnetonkaschools.yoki
952-401-8114

Alyssa Engdahl
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Brittany Finch
brittany.finch@minnetonkaschools.org
952-401-5774

Karin Firkus
karin.firkus@minnetonkaschools.org
952-283-8103

Rob Hager
robert.hager@minnetonkaschools.org
952-283-8110

Brent Hirsch
brent.hirsch@minnetonkaschools.org
952-401-8107

Adrienne Jonson
adrienne.johnson@minnetonkaschools.org
952-283-8114

Laural Jonson
laural.johnson@minnetonkaschools.org
952-283-8109

Scott Jonson
scott.johnson@minnetonkaschools.org
952-283-8101

Laura Krenik
laura.krenik@minnetonkaschools.yoki
952-283-8111

Angie Lohman
angela.lohman@minnetonkaschools.org
952-283-8102

Robin Ey'Meara
robin.omeara@minnetonkaschools.org
952-401-5776

Deyv Olmstead
Dovudxon.olmstead@minnetonkaschools.yoki
952-401-5808

Joniy Pankoff
jani.pankoff@minnetonkaschools.org
952-401-5884

Sara Rendall
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-401-8113

Anne Schulenberg
anne.schulenberg@minnetonkaschools.yoki
952-401-5866

Susan Sension
susan.sension@minnetonkaschools.org
952-401-8105

Deyv Shoemaker
Bo'lim kafedrasi / case manager
david.shoemaker@minnetonkaschools.org
952-283-8112

Qahrabo Skwarek
amber.skwarek@minnetonkaschools.org
952-283-8117

Rejalari Amalga Oshishiga Yordam Berdi Sweeney
taroflash. answeeney@minnetonkaschools.yoki
952-401-5774

Kristin Ueland
kristin.ueland@minnetonkaschools.org
952-283-8104

Josh Wagner
joshua.wagner@minnetonkaschools.org
952-401-8108

Amelia Zumwalde
amelia.zumwalde@minnetonkaschools.org
952-401-8116


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristina Breen
Maxsus ta'lim va EL ijrochi direktori
christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Jonna Hirsch
Maktab Psixologi
jonna.hirsch@minnetonkaschools.org
952-401-5969

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michaylov. Cu@minnetonkaschools makres.yoki
952-283-8125

Kristine Pakkala
Maxsus Ta'lim Vositachisi
kristine.pakkala@minnetonkaschools.org
952-283-8115

Karin Tellekson
Dope degan
karin.tellekson@minnetonkaschools.org
952-401-8283

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategistelizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa