Groveland Support Staff

Tuman Itinerant Xodimlari

Tim Greeley
Ko'r/Tuyulgan Buzilgan Rahbar - Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'llanma uchun rahbar va Harakat - Tumani 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar Eshitish Qiyin
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Assistive Texnologiyalari Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismonan Buzilgan uchun rahbar


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Donna Dahl
School Social Worker
donna.dahl@minnetonkaschools.org
952-401-5558

Barb Kalczynski
ELL Teacher
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-3131

Tracey Hickey
School Nurse
tracey.hickey@minnetonkaschools.org
952-401-5610

Anne Redfern
Reading Specialist
anne.redfern@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Patty Stang
School Nurse
patricia.stang@minnetonkaschools.org
952-401-5610


Maxsus Ta'lim Vazirligi Holda Rahbarlari

Molly Bodnia
molly.bodnia@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Amy Lengeling
amy.lengeling@minnetonkaschools.org
952-401-5557

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5605

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Emily Walz
emily.walz@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Tricia Wollan
tricia.wollan@minnetonkaschools.org
952-401-5553


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristin Laughlin
Director of Special Education
kristin.laughin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Chris Cohen
DAPE
christopher.cohen@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Christine Denson
DAPE
christine.denson@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Laurie Harkness
Special Education Facilitator
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Dawn Torine
Occupational Therapist
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Joann Vitztum-Komanecki
School Psychologist
joann.vitztum-komanecki@minnetonkaschools.org
952-401-5561

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talaba Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Uy