Groveland Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Donna Dahl
Maktab Ijtimoiy Ishchisi
donna.dahl@minnetonkaschools.org
952-401-5558

Barb Kalczynski
ELL O'qituvchi
barbara.kalczynski@minnetonkaschools.org
952-401-3131

Tracey Hickey
Maktab Hamshirasi
tracey.hickey@minnetonkaschools.org
952-401-5610

Anne Redfern
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
anne.redfern@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Patty Stang
Maktab Hamshirasi
patricia.stang@minnetonkaschools.org
952-401-5610


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Molly Bodnia
molly.bodnia@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

Emi Lengeling
amy.lengeling@minnetonkaschools.org
952-401-5557

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5605

Jessica Stephens
jessica.stephens@minnetonkaschools.org
952-401-5587

U, Emily Walz
emily.walz@minnetonkaschools.org
952-401-5593

Tricia Wollan
tricia.wollan@minnetonkaschools.org
952-401-5553


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristin Laflin
Maxsus ta'lim bo'yicha direktor o'rinbosari
kristin.laughin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Chris Cohen
Dope degan
christopher.cohen@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Kristina Denson
Dope degan
christine.denson@minnetonkaschools.org
952-401-3128

Laurie Harkness
Maxsus Ta'lim Vositachisi
laurie.harkness@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Tong Torine
Kasbiy Terapevt
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5561

Joann Vitztum-Komanecki
Maktab Psixologi
joann.vitztum-komanecki@minnetonkaschools.org
952-401-5561

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa