Excelsior Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Kelly Ovchisi
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
kelly.fisher@minnetonkaschools.org
952-401-5681

Rebekah Moscatelli
Maktab Hamshirasi
rebekah.moscatelli@minnetonkaschools.org
952-401-5648

Jayna Rafferty
ELL O'qituvchi
jayna.rafferty@minnetonkaschools.org
952-401-5637

Adabiyot Sellman
Maktab Hamshirasi
kerry.sellman@minnetonkaschools.org
952-401-5648

Jessica Thull
Ijtimoiy Ishchi
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-5684


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Sue Aleksandr
Bo'lim kafedrasi / case manager
susanne.alexander@minnetonkaschools.org
952-401-4178

Jeri Braun
jeri.braun@minnetonkaschools.org
952-401-5685

Nicole Cretzmeyer
nicole.cretzmeyer@minnetonkaschools.org
952-401-5694

Julie Knight
julie.knight@minnetonkaschools.org
952-401-5669

Judy McClellan
judy.mcclellan@minnetonkaschools.org
952-401-5686

Jacqueline Oakes
jacqueline.oakes@minnetonkaschools.org
952-401-5644

Kelly Pederson
kelly.pederson@minnetonkaschools.org
952-401-5682

Christian Spilane
kristen.spilane@minnetonkaschools.org
952-401-5680


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristina Breen
Maxsus ta'lim va EL ijrochi direktori
Christine.breen@minnetonkaschools.org
952-401-5036

Sara Dittberner
Maktab Psixologi
sarah.dittberner@minnetonkaschools.org
952-401-4179

Alyssa Engdahl
Kasbiy Terapevt
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-5644

Julie Hines
Maxsus Ta'lim Vositachisi
julie.hines@minnetonkaschools.org
952-401-5684

Christian Laffe-Thao
SEL Strategist
kristen.laffe-thao@minnetonkaschools.com
952-401-8114

Ismail Karon
Dope degan
ismail.karon@minnetonkaschools.org
952-401-5650

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa