Erta Bolalik Maxsus Ed Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Etakchilik

Angie Kleinedler
ECSE Koordinatori
angela.kleinedler@minnetonkaschools.org
952-401-6808


Case rahbarlari (3 5-yoshli uchun)

Xanna Cumrud
hannah.cumrud@minnetonkaschools.org
952-401-4163

Madalyn Daven madalyn.daven@minnetonkaschools.org
952-401-6807

Krisana Hoff
krisana.hoff@minnetonkaschools.org
952-401-4154

Jennifer Japinga
jennifer.japinga@minnetonkaschools.org
952-401-4153

Lauren Johnsen
lauren.johnsen@minnetonkaschools.org
952-401-6803

Rejalari Amalga Oshishiga Yordam Berdi LaClaire
tara.laclaire@minnetonkaschools.org
952-401-4152

Maddie Schinke
madeline.schinke@minnetonkaschools.org
952-401-6804


Erta Aralashuv Ishi Rahbarlari

Aleesha Berndt
aleesha.berndt@minnetonkaschools.org
952-401-4151

Rochelle Jigarrang
rochelle.brown@minnetonkaschools.org
952-401-5984

Nancy Nelsen
nancy.nelsen@minnetonkaschools.org
952-401-5996

Kari Underwood
kari.underwood@minnetonkaschools.org
952-401-4155


Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Kathryn Prell
Kasbiy Terapevt
kathryn.prell@minnetonkaschools.org
952-401-6811

Ann Foss
Maktab Hamshirasi
ann.foss@minnetonkaschools.org
952-401-5992

Tong Torine
Kasbiy Terapevt
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-5997

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa