Deephaven Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Tuman Yo'nalish Xodimlari

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Maura Devanie
ELL O'qituvchi
maura.devanie@minnetonkaschools.org
952-401-6909

Kathryn Fox
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
kathryn.fox@minnetonkaschools.org
952-401-6869

Govard Siegel
Maktab Maslahatchisi
howard.siegel@minnetonkaschools.org
952-401-6900

Tina Sierra
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
tina.sierra@minnetonkaschools.org
952-401-6907

Jessica Thull
Ijtimoiy Ishchi
jessica.thull@minnetonkaschools.org
952-401-6908

Kerol Traynor
Maktab Hamshirasi
carol.traynor@minnetonkaschools.org
952-401-6905


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Christian Bruckschen
Bo'lim kafedrasi / case manager
kristen.bruckschen@minnetonkaschools.org
952-401-6865

Kelsi Jans
kelsi.jans@minnetonkaschools.org
952-401-6864

Qahrabo Larsen
amber.larsen@minnetonkaschools.org
952-401-6862

Diane Paradeau
diane.paradeau@minnetonkaschools.org
952-401-6864

LeAnne Smit
leanne.smith@minnetonkaschools.org
952-401-6867


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Samantha Bauchle
Dope degan
samantha.bauchle@minnetonkaschools.org
952-401-6876

Natalie Hanson
Maktab Psixologi
natalie.hanson@minnetonkaschools.org
952-401-3117

Yulduz Osgood
Maxsus Ta'lim Vositachisi
erin.osgood@minnetonkaschools.org
952-401-6863

Elizabeth Tiedemann
SEL Strategistelizabeth.tiedemann@minnetonkaschools.com
952-283-8127

Tong Torine
Kasbiy Terapevt
dawn.torine@minnetonkaschools.org
952-401-6870

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa