Aniq Springs Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Tuman Yo'nalish Qo'llab-Quvvatlash

Tim Greeley
Ko'zi Ojiz / Ko'rish Qobiliyati Zaif O'qituvchi-Tuman 112

Kreyg Horejsi
Yo'nalish va harakatlanish bo'yicha instruktor-tuman 288
952-567-8237

Natalie Kuramoto
Kar qattiq eshitish
natalie.kuramoto@minnetonkaschools.org
952-401-8251

Mishel Makres
Yordamchi Texnologiya Mutaxassisi
michelle.makres@minnetonkaschools.org
952-401-8125

Yulduz Maykl
Jismoniy Terapevt
erin.michael@minnetonkaschools.org
952-401-8124

Sara Rendall
Augmentative va Muqobil Aloqa Mutaxassisi
sara.rendall@minnetonkaschools.org
952-283-8113

Jessica Connolly Russow
Audiologist
jessica.connollyrussow@minnetonkaschools.org
952-283-8252

TBD
Jismoniy zaif uchun instruktor


Qo'shimcha Qo'llab-Quvvatlash Xodimlari

Heather Daldoul
ELL O'qituvchi
heather.daldoul@minnetonkaschools.org
952-401-6946

Emi Horning
Ijtimoiy Ishchi
amy.horning@minnetonkaschools.org
952-401-6990

Sara Jonson
Maktab Hamshirasi
sara.johnson@minnetonkaschools.org
952-401-6937

Brenda Van Dixhorn
O'qish Bo'yicha Mutaxassis
brenda.vandixhorn@minnetonkaschools.org
952-401-6993

Beth McAuley
Maktab Hamshirasi
beth.mcauley@minnetonkaschools.org
952-401-6950


Maxsus Ta'lim Case Rahbarlari

Jessica Anderson
jessica.anderson@minnetonkaschools.org

Kaari Ortiq
kaari.cox@minnetonkaschools.org
952-401-6986

Sandra Elrod
sandra.elrod@minnetonkaschools.org
952-401-6978

Kathryn Hibbs
kathryn.hibbs@minnetonkaschools.org
952-401-6991

Delette Limon
delette.lemon@minnetonkaschools.org
952-401-6985

Kelly Phillips
kelly.phillips@minnetonkaschools.org
952-401-6989

Jennifer Stepan
jennifer.stepan@minnetonkachools.org
952-401-6978

Heather Stowman
heather.stowman@minnetonkaschools.org
952-401-6997

Katherine Wilson
katherine.wilson@minnetonkaschools.org


Maxsus Ta'lim Xodimlari

Kristin Laflin
Maxsus ta'lim bo'yicha direktor o'rinbosari
kristin.laughin@minnetonkaschools.org
952-401-5045

Alyssa Engdahl
Kasbiy Terapevt
alyssa.engdahl@minnetonkaschools.org
952-401-6978

Talia Lehmann
Maktab psixologi
talia.lehmann@minnetonkaschools.org
952-401-6988

Michele Orth
Dope degan
michele.orth@minnetonkaschools.org
952-401-6928

Shelly Dekker
Dope degan
shelly.dekker@minnetonkaschools.org
952-401-6928

Susan Walker
Maxsus Ta'lim Vositachisi
susan.walker@minnetonkaschools.org
952-401-6988

SSSBanner-Web

Ushbu Bo'limda

Talabalarni Qo'llab-Quvvatlash Xizmatlari Bosh Sahifa